Služby

Ponúkame Vám širokú ponuku liekov, vitamínov, doplnkov stravy a zdravotníckeho materiálu. Samozrejmosťou je ponuka kozmetiky aj produktov podporujúcich zdravý životný štýl. Nebojte sa opýtať. Náš ochotný personál Vám vždy odborne poradí a pomôže s výberom. V ponke sú aj Wellness služby. Sauny: Fínska, parná, vírivka, ochladzovacie kade, fínske vedro a masáže. Na masáže volajte na číslo 0907043710.

Ponúkame

Ponúkame: zdravotnícky materiál, inkontinentné pomôcky, liečivé čaje, vakcíny, individuálnu prípravu liekov, liečebnú kozmetiku, veterinárne liečivá, homeopatiká. Takisto u nás nájdete široký sortiment služieb - meranie krvného tlaku, cukru, cholesterolu, triglyceridov, poradenské služby. Tak neváhajte a príďte sa presvedčiť sami. U nás si vyberie skutočne každý. Návšteva lekárne sa stane príjemnou záležitosťou. Prevencia je to najdôležitejšie, čo pre svoje telo môžete urobiť. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 Akcia

Ponúkame vám produkty širokej škály. U nás nájdete práve to, čo hľadáte. Môžete sa zapojiť do rôznych partnerských a preventívnych programov. Naši verní klienti majú preventívne merania a poradenské služby zdarma a rôzne zľavy na tovar.

 

Vyhľadávanie

Kontakt

Lekáreň Orchidea Partizánske Gen. Svobodu 1830/3A
Partizánske
95801
038/5372414
038/5372415
038/5372419 - výdajňa ZEA